Hírek Aktuális Fellebbezés kollégiumi féröhelyekért

Egyetemi Napok

Fellebbezés kollégiumi féröhelyekért

Megszülettek a 2008/09-es tavaszi félév kollégiumi férőhely pályázatának eredményei, melyek megtekinthetők a http://hk.wigner.bme.hu/koli/ honlapon. Akik nem kaptak férőhelyet, azok a fellebbezés menetéről itt olvashatnak.

A TTK HK 2008/09. II. féléves kollégiumi férőhelyek elosztásáról szóló határozata ellen a közléstől számított 15 napon belül, azaz 2009. február 13-ig benyújtott fellebbezésnek van helye. A fellebbezést az Általános Rektorhelyetteshez címzett, de a Diákközpont irodájában munkaidőben leadott (1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3., K ép. I.em. 51.) formanyomtatványon lehet beadni. A formanyomtatvány igényelhető a iákközpont Irodájában illetve alább letölthető. A fellebezés mellé kérjük csatolni a fenti döntésről kikért írásos határozatot, amely a regisztrációs héttől igényelhető a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen. Bármilyen egyéb kérdés esetén is erre a címre írjatok!

A fellebbezéshez szükséges adatlap