Hírek Aktuális Programajánló

Egyetemi Napok

Programajánló

A Hallgatói Képviselet az alábbi levelet kapta, erre szeretnénk most ezúton felhívni a figyelmeteket:

"Kedves Hallgatók!

Szeptember 15-én Budapestre érkezik az Európai Bizottság elnöke José Manuel Barroso.

Ebből az alkalomból az MTV kezdeményezésére egyetemistákkal találkozik, akik lehetőséget kapnak arra, hogy közel
egyórás beszélgetés keretében kérdéseket tegyenek fel Barrosonak az Európai Unió jelenlegi megítéléséről, jövőjéről, illetve a tudomány és kutatás európai szerepéről. Az MTV az ESTE szeptember 16-i adásában számol be az elnök-diák eszmecsere fénypontjairól.

Várjuk azon egyetemisták jelentkezését, akik szívesen beszélgetnének Európa első emberével ezekről a témákról az alábbi címen:

A könnyebbség kedvéért a kérdések magyarul hangozhatnak el, a vendég angolul válaszol.

Üdvözlettel:
Balázs Katalin"