2007/2008 2.félév Kari BME ösztöndíj és Kari Közösségi ösztöndíj

Kari BME ösztöndíj és Kari Közösségi ösztöndíj
2008. április 17. csütörtök, 01:00

Sziasztok!

Kihirdettük a Kari BME ösztöndíj és a Kari Közösségi ösztöndíj pályázatokat. Ezekről részleteket itt olvashattok. A Kari Közösségi ösztöndíjjal kapcsolatban felhívnánk figyelmeteket arra, hogy az őszi kollégiumi férőhely elosztás során az itt kapok pontokat vesszük figyelembe a közösségi tevékenység értékelésekor.

Kari BME Ösztöndíj

Pályázhat a Természettudományi Kar minden aktív státuszú, nappali alapképzéses hallgatója. Kari BME Ösztöndíj és az Egyetemi BME Ösztöndíj valamit a Köztársasági Ösztöndíj és Kari Közösségi Ösztöndíj egyszerre kapható. Amennyiben egy hallgató pályázik Kari Közösségi Ösztöndíjra is, a Kari BME Ösztöndíj elbírálásakor kari hallgatói munkáért pontot nem kaphat.

Pályázni írásban lehet, a 2007/08. tanév őszi félévi teljesítményekkel. Csak az írásban igazolt eredményekért kapható pont.

A pályázat leadható a Wigner Jenő Kollégium portáján: 1117 Bp. Dombóvári út 3. Kérjük a borítékra ráírni: "TTK HK".

Leadási határidő: 2008. május 5. /hétfő/ 12:00.

A pályázatok elbírálása pontrendszerrel történik, mely a következő:

Tevékenység                                                            Szerezhető pontszám Max.

Közösségi munka

Kari hallgatói munka                                                                     10
Egyetemi közösségi munka                                                             5
Egyéb közösségi munka                                                                  7
Sportteljesítmény                                                                           5

Tudományos munka

TDK (1-2-3. díj, dicséret, részvétel)                                             7-6-5-4-2
Publikáció                                                                                     10
Egyéb tudományos munka (ebből demonstrátori munka)                 6 (4)
Adott félévben második nyelvvizsga                                                  3

Az Ösztöndíj összege arányos a szerzett pontokkal.

Kari Közösségi Ösztöndíj

Pályázhat a Természettudományi Kar minden aktív státuszú, nappali alapképzéses hallgatója. Pályázni írásban lehet, a 2007. november 1-től 2008. április 30-ig terjedő időszakbeli teljesítményekkel. Csak az írásban igazolt teljesítményekért kapható pont.

Leadási határidő: 2008. május 5. /hétfő/ 12:00.

A pályázatok elbírálása pontrendszerrel történik, mely a következő:

Tevékenység                                                             Szerezhető pontszám Max.

Hallgatói Képviseletben végzett munka                                         40
Közreműködés kari körökben (MFHB, MMHK)                                  15
Kollégiumi öntevékeny körben végzett munka                                12
Kari lap készítésében nyújtott segítség                                          12
Programszervező Gárdában végzett munka (kivéve a HK tagjai)       12
Kari esemény szervezésében vagy lebonyolításában való részvétel (eseményenként) (kivéve a Programszervező Gárda és a Hallgatói Képviselet tagjai)                   2
Tanulmányi célú honlap szerkesztés                                               6
Lista adminság (listánként)                                                           3
Gólyák beilleszkedésének segítése (kivéve a Programszervező Gárda és a Hallgatói Képviselet tagjai)
10 Kari sporttevékenység elősegítése (kivéve DSK tagjai)                  4
Folyosófelelős                                                                               2
Egyéb

Az Ösztöndíj összege arányos a szerzett pontokkal.